top of page

Działki budowlane — Włocławek i okolice

Jeśli marzysz o budowie domu, ale nie chcesz rezygnować z wygód oferowanych przez ośrodki miejskie, wybierz miejsce, które pozwoli Ci połączyć wszystko to, czego potrzebujesz — własną, wygodną przestrzeń dla siebie i rodziny, spokój oraz doskonałe warunki do wypoczynku z bliskością WłocławkaDziałki budowlane, które oferuję, zlokalizowane są w odległości 3 - 8 km od granicy administracyjnej miasta, co gwarantuje szybki dojazd do pracy, szeroki wybór placówek edukacyjnych, ośrodków zdrowia czy kultury. Same parcele rozlokowane są w urokliwych, podmiejskich miejscowościach, o wysokich walorach przyrodniczych i rekreacyjnych.

Atrakcyjne działki budowlane na sprzedaż niedaleko Włocławka

Każda działka budowlana przeznaczona na sprzedaż ulokowana jest w pobliżu drogi asfaltowej, aby umożliwić przyszłym nabywcom dojazd do posesji. Dodatkowo doprowadzono do nich media, takie jak prąd czy wodociąg, co znacznie ułatwi Kontrahentom rozpoczęcie budowy. Zróżnicowana wielkość sprzedawanych ziem pozwala dostosować przyszłe otoczenie domu do preferencji właścicieli — znajdziesz tu zarówno działki, które pozwolą Ci na stworzenie sadu wokół domu, jak i parcele idealne dla zabieganych, którzy nie chcą bądź nie mają czasu zajmować się dużym ogrodem. Dla każdej z działek uzyskano pozwolenie na budowę.

Działki budowlane pod Włocławkiem — dlaczego warto?

Bliskość Włocławka to nieoceniony atut nie tylko dla osób związanych z tym miastem — to także doskonałe miejsce, aby osiedlić się i poznać uroki województwa kujawsko-pomorskiego. Sam Włocławek z innymi miejskimi ośrodkami łączy nie tylko autostrada. Od Bydgoszczy dzieli go niecałe 80 km, a od Torunia - 35. Działki budowlane rozlokowane są w miejscowościach takich jak Ładne, Mursk, Przerytka, Stary Witoszyn, Kosinowo czy Winduga, z których kilka może poszczyć się bogactwem przyrody i rzadko spotykanej fauny (w tym również gatunki wpisane do polskiej czerwonej księgi zwierząt).

Co zyskasz, wybierając naszą ofertę?

Jednym z atutów zakupu ziemi pod Włocławkiem, jest staranna selekcja gruntów przeznaczonych pod inwestycje. Doprowadzenie mediów i uzyskane pozwolenia dodatkowo ułatwiają organizację budowy wymarzonego domu. Wszystkie oferowane przez nas parcele znajdują się w miejscach dostępnych, a działki zostały przygotowane dla przyszłych właścicieli. Zachęcamy do zakupu, a w przypadku pytań — do kontaktu.

bottom of page