top of page

Działki rekreacyjne — Włocławek i okolice

Marzysz o miejscu stworzonym do wypoczynku, w którym mógłbyś oddawać się przyjemnemu relaksowi z dala od zgiełku miasta? Być może powinieneś zainteresować się inwestycją w działkę rekreacyjną. Tego rodzaju działki są o tyle wyjątkowe, że są doskonałym miejscem do postawienia domku letniskowego, zasadzenia ogródka wypoczynkowego czy też montażu altanki. Jeżeli na co dzień mieszkasz w bloku lub kamienicy, a brak własnego kawałka ziemi jest dla Ciebie czymś dotkliwym, sprawdź przygotowaną przez nas ofertę działek rekreacyjnych we Włocławku i okolicy.

Czym są działki rekreacyjne?

O ile w polskim prawie budowlanym nie ma ściśle określonej definicji tego wyrażenia, przyjmuje się, że działki rekreacyjne są obszarem przeznaczonym do wypoczynku i rekreacji. W związku z tym nie mogą służyć do budowy całorocznego domu, jednak mogą być nabywane na własność w przeciwieństwie do działek ROD (Rodzinnych Ogródków Działkowych), które przeznaczone są wyłącznie do dzierżawy. Biorąc pod uwagę powyższe informacje, warto zapamiętać, że na działkach rekreacyjnych nie można prowadzić działalności gospodarczej, ani mieszkać na stałe. Ponadto chcąc zagospodarować swój kawałek ziemi, należy zwrócić się do miasta lub gminy o udostępnienie planu zagospodarowania przestrzennego, który będzie zawierał jasno zdefiniowane przeznaczenie działki, m.in. z uwzględnieniem rodzaju zabudowy.

Inwestycja na lata — poznaj nasze działki rekreacyjne pod Włocławkiem

Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, prezentując zlokalizowane w kilku miejscowościach nieopodal Włocławka działki rekreacyjne. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Ponieważ mają już doprowadzone media — prąd i wodociąg, a sąsiedztwo lasów sprzyja upragnionemu relaksowi wśród przyrody. Działki rekreacyjne leżące nieopodal granic administracyjnych miasta Włocławka są ulokowane w takich miejscowościach jak Ładne, Mursk, Przerytka, Kosinowo, Winduga czy Stary Witoszyn. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, jaką przygotowaliśmy.

Jak urządzić działkę rekreacyjną?

Działka rekreacyjna powinna przede wszystkim służyć potrzebom swoich właścicieli. Z tego powodu to właśnie Ty decydujesz o tym, w jaki sposób będziesz chciał ją zaaranżować. Precyzyjnie zaplanowany ogródek pełen kwiatów i owoców, parterowy domek letniskowy czy też drewniana altanka to tylko część pomysłów na to, jak można zaprojektować przestrzeń działki rekreacyjnej. Pomyśl o własnych potrzebach, inwestując w działkę rekreacyjną pod Włocławkiem już dziś. Zapraszamy do kontaktu!

bottom of page